SIA “BABĪTES SILTUMS” klienti ūdensskaitītāju rādījumus turpmāk varēs iesniegt arī elektroniski

Lai atvieglotu SIA “BABĪTES SILTUMS” klientu ikdienu, taupītu laiku un saudzētu dabas resursus, turpmāk rādījumus par patērēto ūdeni varēs iesniegt arī elektroniski.

Autorizējoties sistēmā, tiks nodrošināta iespēja ērti un ātri nodot ūdens skaitītāju rādījumus, redzēt informāciju par skaitītājiem, kā arī sekot līdzi to derīguma termiņiem. Vienlaikus sistēmā būs iespējams apskatīt pēdējās veiktās iemaksas un rēķinu summas, kā arī sekot līdzi aktualitātēm.

Kā reģistrēties?

  • noklikšķiniet uz labajā sānā izvietotā bannera e.babitessiltums.lv;
  • atveroties logam ar iespēju izveidot savu kontu, ievadiet e-pastu  (vēlams to pašu, uz kuru tiek elektroniski sūtīti SIA “BABĪTES SILTUMS” rēķini) un drošu paroli turpmākai konta lietošanai;
  • norādiet personas rēķina numuru, kas redzams rēķina apakšējā labajā stūrī vai rēķina numuru, kas redzams rēķina augšējā kreisajā stūrī, kā arī summu, kas redzama ailītē “Kopā apmaksai”;
  • sekojiet reģistrācijas apliecinājumam e-pastā!

Ūdensskaitītāju rādījumus tāpat kā līdz šim būs iespēja nodot gan telefoniski, gan sūtot uz e-pastu – info@babitessiltums.lv. Tomēr aicinām klientus izmantot mūsdienu piedāvātās tehnoloģiskās iespējas, tādējādi atvieglojot ikdienu gan sev, gan SIA “BABĪTES SILTUMS” darbiniekiem. Elektroniski ievadītie rādījumi ir precīzāki, kā arī jau sākotnēji saņemot datus digitālā formā iespējams nodrošināt to ātrāku apstrādi uzskaites sistēmā, samazinot kļūdaini iesniegtu rādījumu risku.

Atgādinām, ka skaitītāju rādījumu nodošanas termiņš ir no 27.datuma līdz nākamā mēneša 3.datumam. Nododot rādījumus līdz 30.datumam, samaksa veicama līdz nākamā mēneša 25.datumam, līdz 3.datumam  – līdz attiecīgā mēneša 25.datumam. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties pa tālruni 23556200!