SIA “BABĪTES SILTUMS” aicina darbā santehniķi ar pieredzi

Darba pienākumi

  • veikt ūdensapgādes, lietus kanalizācijas un kanalizācijas cauruļvadu, armatūras montāžu, apkopi un remontu;
  • nodrošināt ūdens, kanalizācijas un siltuma apgādes sistēmu darbību;
  • veikt ūdens skaitītāju nolasīšanu, to nomaiņu vai uzstādīšanu;
  • likvidēt avārijas situācijas ūdens, kanalizācijas un siltumapgādes sistēmās.

Prasības kandidātiem

  • vismaz 3 gadu pieredze darbā ar ūdens, kanalizācijas un siltuma apgādes sistēmām;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • papildu pieredze dažādu būvniecības darbu veikšanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • obligāta B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam

  • atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam – sākot no 700,00 līdz 900,00 EUR pirms nodokļu nomaksas (Bruto);
  • modernus, mūsdienīgus darba apstākļus un darbam nepieciešamo aprīkojumu.

CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi info@babitessiltums.lv.  Sīkāka informācija pa tālruni 23556209.